Obsługa prawna firm

Nasza kancelaria Twoim partnerem w biznesie

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom przygotowaliśmy specjalną ofertę, która adresowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

To nowoczesne rozwiązanie jest praktycznym wsparciem dla Twojego biznesu ułatwiającym prowadzenie firmy. Wybierając ofertę naszej kancelarii, gdzie system rozliczeń oparty jest na opłacie ryczałtowej, zyskujesz pewność kosztów oraz stałego wsparcia prawnego dla prowadzonego przez Ciebie biznesu. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z abonamentu prawnego mają możliwość zwrócenia się w do kancelarii z każdym problemem w celu jego omówienia i wypracowania najlepszego rozwiązania.

Współpraca w ramach abonamentu pozwala wyeliminować ryzyko związane z bieżącą działalnością gospodarczą zapewniając bezpieczeństwo prawne i przeciwdziała podejmowaniu złych decyzji, jednocześnie pozwalając na ochronę Twojej firmy przed nieuczciwymi kontrahentami. W ramach współpracy realizujemy m.in. windykację należności, negocjacje z kontrahentami, sporządzanie i opiniowanie umów, porady prawne, reprezentację firmy w sporach sądowych. Kontakt z kancelarią możliwy jest na każdy z wybranych przez Ciebie sposobów np. mail, telefon, wideo rozmowa, przesyłanie dokumentów bezpiecznym kanałem VPN, spotkanie w kancelarii czy spotkanie w siedziby firmy.

Skontaktuj się z nami, a my po analizie przygotujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb prowadzonej przez Ciebie firmy.

Potrzebujesz pomocy adwokata?